KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163222
nr 1316 3222
Erik Hermansson
(1903-1976), Sverige
Blandteknik, Porträtt av Isaac Grünewald. Signerad Hermansson -46. Mixed media, 15x15 cm
måndag 30 mars 2020
kl 19:50:13
Erik Hermansson
Läs mer om Erik Hermansson